Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba by było tą matkę wsadzić do samochodu na godzinę w tym upale zamknąć okna i popatrzeć jak to przyjemnie.. ile by wytrzymała. Dziecko odczuwa temperaturę 2 razy bardziej więc miała by nauczkę na przyszłość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak zobaczymy policjantów w radiowozie to Apeluje do wszystkich zeby wybijac szyby bo dziecii psy trzeba ratowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z doświadczenia i dla jasności, pod tym dachem przy makro, temperatura jest dużo wyższa niż w pełnym słońcu, istna sauna się robi, a w tych godzinach co pani była, kolejki do kas kończyły się między półkami, tylko cztery były otwarte, więc nie wiem jak w chwilę chciała zakupy załatwić?! Polityków nie lubię ale brawo dla tego pana!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozbawił mnie twój wpis. Trochę logicznego myślenia. Przechodzisz koło samochodu i widzisz, że w środku jest dziecko. Zastanawia mnie skąd niby bedziesz wiedziała, że to dziecko siedzi tam 5 min, a nie np. 1,5 godz?? Gość który wybił szybę postąpił jak najbardziej prawidłowo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne czy działał w "afekcie " czy nie..... ratował życie dziecka........chyba, że to...konkurencyjna....partia???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wazne czy na chwile,czy na dłuzej.dziecka nie mozna pod zadnym pozorem zostawiac w samochodzie nie wazne czy to zima czy to lato.to nie jest rzecz.ludzie o czym ta dyskusja jacy konfidenci??!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybił słusznie...... ale że się chwali sam do wszystkich gazet to ŻENUJĄCE !! nie godne prawdziwego chrześcijanina... a przynajmniej takiego który pod sztandarem PIS się za takiego uważa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za roznica czy w cieniu czy na sloncu czy na mrozie czy w deszcz. kto zostawia male dziecko bez opieki samo w samochodzie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za roznica czy w cieniu czy na sloncu czy na mrozie czy w deszcz. kto zostawia male dziecko bez opieki samo w samochodzie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja jest taka,że nalezy reagowac w każdej podobnej sytuacji. Jednak po co rozsyłac do wszystkich mediów mega wyczyn Pana posła, senatora czy każdego innego eurodeputowanego? Bo mam wrazenie ze to bylo wlasnie najwazniejsze!!! Można bylo opisac jako mezczyzna, czlowiek a nie... ale to wlasnie o to tylko chodzilo-brawo, wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nieodpowiedzialność rodziców jest przejawem braku miłości do swoich pociech, czy może zwykłym deficytem intelektualnym? Trudno jest mi zająć jakieś konstruktywne stanowisko, ponieważ nie wyobrażam siebie nie tylko pozostawiającego dziecko w rozgrzanym aucie, ale w ogóle bez  troskliwej opieki!. Moje pociechy są największym skarbem, jakim los mnie obdarzył, ale także obowiązkiem czuwania nad nimi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poseł zwrócił już pieniądze za szybę ?  Kampania wyborcza trwa !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to nie był poseł to pewnie byście pisali ,że dobrze zrobił itd. Ale że to poseł to piszecie ,że się promuje przed kampanią wyborczą . To co miał ją zostawić ? Jesteście bezmyślni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla czlowieka :-), szkoda go tylko że okazał się być posłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden czy drugi mądry siądzie do samochodu stojącego nawet w cieniu w temperaturze 35 C i zobaczymy jak będzie się czuł, czy mu nie zrobi się słabo, a pot po jajach nie spłynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawidzę polityków, ale brawo dla tego Pana nie dla polityki, a tej głupiej matce dać kuratora, bo zostawia małe dziecko bez opieki, bez względu gdzie i o jakiej porze roku, dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja jest taka,że nalezy reagowac w każdej podobnej sytuacji. Jednak po co rozsyłac do wszystkich mediów mega wyczyn Pana posła, senatora czy każdego innego eurodeputowanego? Bo mam wrazenie ze to bylo wlasnie najwazniejsze!!! Można bylo opisac jako mezczyzna, czlowiek a nie... ale to wlasnie o to tylko chodzilo-brawo, wstyd
Choćby po to, żeby nagłośnić sprawę zostawiania dzieci samych w autach w upale. Żeby rodzice - idioci zaczęli myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje 8 letnie dziecko nie chce zostać same czy to w samochodzie czy w domu ani na chwilę a co mówić o mniejszych dzieciach samych pozostawionych, nie szkodzi, że śpi, przecież może się w każdej chwili obudzić, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod dachem w cieniu? Przy Makro dach ten jest plastikowy więc pod nim też jest gorąco! Co za debilka, teraz tego spaślaka zamknąć tam "na chwilę". Brawo dla Pana posła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ! Tyle się mówi o tym w TV a tu masz ! Amisze przyjechali do makro czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...